Новости

30.05.2015
Интернет ЗАКАЧАЕШСЯ

Мы благодарны, что Вы наши абоненты, по этому ми увеличили* Вам скорость абсолютно бесплатно. Теперь Вы, за те же деньги, получаете:

Подробнее →
20.05.2015
Хорошая новость для жителей домов по ул. Металистов!

Хорошая новость для жителей домов по ул. Металистов! Теперь Вы можете подключиться к нашей скоростной сети интернет. Мы гарантируем такое же фирменное качество и скорость, как и во всех районах с технологией подключения Ethernet или GPON (FTTH).

Подробнее →
21.03.2014
Відкриття оновленого сайту

Ми відкриваємо новий сайт для Вашої зручності. Тепер найсвіжіша інформація є завжди доступною. Також Ви можете оформити заявку на проведення інтернету прямо на сайті і ми Вам зателефонуємо самі. У розділі Абонентам ви знайдете розділ технічної підтримки і відповіді на часто задавані питання. Та ще багато цікавого і корисного.

Подробнее →
08.03.2014
Швидкісний інтернет до свята 8 березня в Гаптарах

З 8 березня ми почали підключати оптичний інтернет за технологією GePon в Гаптарах. Тепер кожен бажаючий може отримати інтернет із шаленою швидкістю у себе вдома.

Подробнее →
01.02.2014
У нас новий логотип і нові фірмові кольори

Разом із покращенням сервісу та послуг ми змінюємо логотип і фірмовий стиль. Тепер все буде по новому. Ви – наші абоненти, і Ви достойні найкращого. З повагою, телерадіокомпанія Мрія.

Подробнее →