Новини

30.05.2015
Інтернет ЗАКАЧАЄШСЯ

Ми вдячні Вам, що Ви є нашими абонентами, тому ми збільшили* Вам швидкість абсолютно безкоштовно. Тепер Ви, за тіж самі гроші, отримуєте:

Детальніше →
20.05.2015
Хороша новина для жителів будинків по вул. Металістів!

Хороша новина для жителів будинків по вул. Металістів! Тепер Ви можете підключитись до нашої швидкісної мережі інтернет. Ми гарантуємо таку ж фірмову якість і швидкість, як і у всіх районах з технологією підключення Ethernet або GPON (FTTH).

Детальніше →
21.03.2014
Відкриття оновленого сайту

Ми відкриваємо новий сайт для Вашої зручності. Тепер найсвіжіша інформація є завжди доступною. Також Ви можете оформити заявку на проведення інтернету прямо на сайті і ми Вам зателефонуємо самі. У розділі Абонентам ви знайдете розділ технічної підтримки і відповіді на часто задавані питання. Та ще багато цікавого і корисного.

Детальніше →
08.03.2014
Швидкісний інтернет до свята 8 березня в Гаптарах

З 8 березня ми почали підключати оптичний інтернет за технологією GePon в Гаптарах. Тепер кожен бажаючий може отримати інтернет із шаленою швидкістю у себе вдома.

Детальніше →
01.02.2014
У нас новий логотип і нові фірмові кольори

Разом із покращенням сервісу та послуг ми змінюємо логотип і фірмовий стиль. Тепер все буде по новому. Ви – наші абоненти, і Ви достойні найкращого. З повагою, телерадіокомпанія Мрія.

Детальніше →